PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5228}

Duch

Poltergeist
6,9 38 534
oceny
6,9 10 1 38534
6,2 11
ocen krytyków
Duch
powrót do forum filmu Duch

Od kilku lat poszukuję tego filmu na bluray z polskimi napisami, lektora nawet na dvd nie było. Poprostu nie ma! Dystrybutorzy mają w głębokim poważanu stare filmy. Produkcje o komiksowych bohaterach są wydawane z napisami i lektorem bez zająknięcia. Polski rynek bluray to niesamowita miernota i kaszana!

ocenił(a) film na 9
pielot23

Teraz w ogóle nie można nabyć, żadnej części trylogii w polskiej wersji językowej, nawet w zagranicznych wydaniach DVD nie ma polskich napisów. Pisałem ostatnio do pol. dystrybutora z zapytaniem o ponowne wydanie serii: Poltergeist. Póki co czekam na odpowiedź...

Skandal

No niestety... Rynek przejal netflix i seriale robione pod dane platformy.widz stal sie bardzo malo wymagajacy, wszyscy ogladaja to samo wiec...po co maja wydawac klasyki dla garstki ktora chce czegoś wiecej?

ocenił(a) film na 9
Mareve

Mogą przecież wydać szmal na gówniany remake...

Skandal

Dokladnie. Sam znam ludzi ktorzy np nie siegneli po Star Wars bo "stare"to co dopiero mowic o filmach Hooper'a. A te remaki to plaga...nie wiem czy widzialem kiedyś dobry remake jakiegokolwiek filmu. Jesli chodzi o stare horrory, to chyba jedyny remake jaki moglbym polecic z czystym sumieniem to Wioska Przekletych z 1995.

ocenił(a) film na 9
Mareve

Jest kilka dobrych remaków, po których nie mam ochoty popełnić samobójstwa. Najlepszy z nich to: "Nosferatu" z lat 70-tych, który jest równie wspaniały jak oryginał sprzed pół wieku. Inne warte polecenia produkcje to: "Coś" (1982), "Mucha" (1986), "Plazma (1988). Co do Star Wars to najpierw wolałem nowsze filmy Lucasa, dopiero po pewnym czasie zacząłem wyżej cenić pierwsze filmy sagi...

Skandal

Ok, zwracam honor. Zapomniałem o Cos s 1982 i Nosferatu. Faktycznie sa dobre, reszty przytoczonych nie oglądałem

ocenił(a) film na 9
Mareve

Nie ma sprawy, człowiek nie może pamiętać wszystkiego co wartościowe. W każdym razie polecam Ci "Muchę" i "Plazmę", są o wiele lepsze od oryginałów z lat 50-tych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones