Dash i Lily
powrót do forum 1 sezonu
ocenił(a) serial na 7
Grazyna_Pier

Widziałam chyba wszystkie tegoroczne propozycje Netflixa na Święta i ten serial to moim zdaniem jedyne, na co warto zwrócić uwagę. Lekki, uroczy i nie aż tak boleśnie wtórny jak cała reszta.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

Jeżeli chodzi o propozycje Netfilxa na święta,to jak dla mnie lepszy jest serial pt.Facet na święta.Taki bardziej dla starszych widzów ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Właśnie oglądam. Pierwszy sezon świetny, drugi póki co słabszy, chociaż trochę mi jeszcze zostało do końca. W ogóle skandynawski humor jest jedyny w swoim rodzaju, osobiście bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

Zgadza się,u nich w Skandynawii jest bardziej taki czarny humor,ale i tak jest przyjemny.Ja póki co jestem na 1 sezonie,ale mam nadzieje że 2 sezon nie będzie o wiele gorszy ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

O wiele nie, chociaż spadek wyraźnie widać. Ale obejrzałam dopiero dwa odcinki, może dalej będzie lepiej ;)

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Wycofuję się z tej opinii, dalej jest zdecydowanie lepiej.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

O to super,dzięki za info.Wieczorem jadę dalej z pierwszym sezonem i jak starczy czasu,to zabieram się też za ten drugi ;)

ocenił(a) serial na 5
Grazyna_Pier

Zgadzam się,ogląda się przyjemnie.Ale to bardziej taki serial dla nastolatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones